Animowane szkolenia

Zazwyczaj tworzenie animacji jest bardzo czasochłonne i niezwykle kosztowne. Dlatego z animowanych szkoleń do tej pory korzystały przede wszystkim duże firmy, którym zależało na publikowaniu szkoleń w kilku wersjach językowych. 

W naszej działalności wykorzystujemy jednak specjalne oprogramowanie do tworzenia animacji, które umożliwia nam wykorzystywanie wcześniej przygotowanych wzorców ruchowych i szablonów scen. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować w pełni animowane szkolenie w zaledwie kilka dni, a koszt opracowania takiego szkolenia często bywa niższy, niż nagranie filmu szkoleniowego z trenerem.

WybranaPrzykładowaUlubionaNaszarealizacja

Seria szkoleń BHP

Na podstawie materiałów (prezentacji PowerPoint) dostarczonych nam przez Klienta, opracowaliśmy 7 kursów z zakresu BHP, PPŻ oraz Pierwszej pomocy w miejscu pracy. Każdy z filmów trwał ponad 40 minut i kompleksowo omawiał zagadnienia z danego tematu. W ramach zlecenia opracowaliśmy animowane postacie wykładowców i scenki wzbogacające kurs, a następnie podłożyliśmy głos lektorki odczytującej treści zawarte na dostarczonych nam slajdach. W ten sposób powstały kompletne animowane videoszkolenia.

Opracowane przez nas animacje pozwoliły naszemu Klientowi zoptymalizować koszty szkoleń, rozszerzyć ofertę oraz wyróżnić się na tle konkurencji.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image