Kursy e-learningowe

Firmom posiadającym własne platformy e-learningowe oferujemy opracowanie kursów bezpośrednio w ich systemie. Kursy takie zawierają zarówno część dydaktyczną jak i elementy testujące wiedzę.

Ekrany dydaktyczne (przekazujące wiedzę) mogą wykorzystywać tekst, grafiki, animację i video. Opracowywane przez nas kursy e-learningowe często tworzone są w konwencji historii lub case study, dzięki czemu uczestnicy szkoleń pozyskują wiedzę na konkretnych przykładach.

Największą naszą realizacją w tym zakresie było opracowanie wielomodułowego kursu e-learningowego do metody BLS Communication dla firmy Leader School.

WybranaPrzykładowaUlubionaNaszarealizacja

Online Surveys And Analytics

Kurs e-learningowy wprowadzający nowy produkt

W związku z wprowadzeniem przez mBank usługi "Firmootwieracz" umożliwiającej rejestrację firmy jednoosobowej w placówce banku oraz przez Internet, opracowaliśmy szkolenie e-learningowe dla pracowników. Kurs z zakresu nowego procesu i produktu został wdrożony na platformę e-learningową i udostępniony pracownikom placówek i Call Center mBank S.A. oraz mFinanse S.A.

Dzięki zastosowaniu szkolenia e-learningowego w ciągu niespełna miesiąca możliwe było przeszkolenie wszystkich pracowników sprzedaży obsługujący nowy proces.

We współpracy z mBankiem największym wyzwaniem był termin, ale dzięki pracy w dzień i w nocy już piątego dnia wgraliśmy gotowy kurs na dedykowaną platformę e-learningową.