Video learning - filmy szkoleniowe

Postprodukcja

Szkolenia video, w których występują trenerzy, są zarazem niezwykle skuteczne i bardzo lubiane przez kursantów. 

W zależności od doświadczenia i umiejętności trenera występującego przed kamerą, możemy nagrać jego swobodną wypowiedź lub skorzystać z telepromptera (urządzenia wyświetlającego tekst bezpośrednio przed kamerą). Możliwość skorzystania z promptera ma szczególne znaczenie w przypadku bardzo szczegółowych szkoleń oraz gdy trenera dopada trema. 

Często zdarza się, że zwracają się do nas Klienci, którzy posiadają już materiał video z przeprowadzonego szkolenia i potrzebują wyłącznie pomocy w jego obrobieniu. Naszym zadaniem jest wówczas wybranie najważniejszych fragmentów z dostarczonego materiału oraz dodanie slajdów zawierających np. podsumowanie omawianych zagadnień.

W ten sposób powstaje pełnowartościowe e-szkolenie do wykorzystania dla pozostałych pracowników.

WybranaPrzykładowaUlubionaNaszarealizacja

W ramach projektu "Beautiful Mind" opracowaliśmy filmy instruktażowe dla seniorów z uniwersytetów trzeciego wieku, z zakresu technik pamięciowych oraz technik szybkiego czytania. Filmy nagrywaliśmy z trenerką z Polski, a następnie nałożyliśmy na nie napisy w trzech wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej oraz włoskiej. Dodatkowo w ramach powierzonych zadań współtworzyliśmy drukowany podręcznik dla trenerów zawierający metodyczne porady i scenariusze zajęć.